9-10.04.2015 - IV Targi Carawaningu , Kempingu i Sprzętu Sportowego
Hala Wystawiennicza MTK w Katowicach

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


» PATRONAT HONOROWY


» PATRONAT MEDIALNY

Szanowni Państwo,

Z satysfakcją informuję że wspólnie z Międzynarodowymi Targami Katowickimi organizujemy kolejną edycję Targów ExpoCarawaning. Są to targi od kilku lat otwierające sezon,  tym razem  2015.

To impreza poświęcona caravaningowi i campingowi, w szerokim rozumieniu tych słów. Zaprezentujemy również, ofertę sportowo turystyczną, z myślą o ludziach preferujących aktywny wypoczynek.

Wybrany termin, 9-10 kwietnia 2015,  może niektórym z Państwa wyda się za wczesny, ale konsultacje z wieloma wystawcami oraz uczestnikami zlotu potwierdzają, że jest to termin najlepszy. Targi, podobnie jak w ubiegłym roku odbędą się na terenie MTK w Katowicach.

Już wiemy, że na ExpoCarawaning zaprezentują swoją ofertę  firmy z za granicy. Z  Czech, Szwecji, Włoch i Niemiec, a także ze Stanów Zjednoczonych. Obok oferty camperów, przyczep kempingowych, swoje nowości zaprezentują również firmy specjalizujące się w modyfikacji nadwozi samochodów, firmy dostarczające podzespoły oraz akcesoria.

Po raz pierwszy w Katowicach Targom towarzyszyć będą I Targi Off roadowe   Expo4x4 , połączone z rywalizacją najlepszych polskich zawodników, na specjalnie przygotowanym odcinku.

Serdecznie zapraszamy na IV edycję ExpoCarawaning   9-10 kwietnia 2015 Hala MTK Katowice

Wojciech Majewski

 

 

Godziny otwarcia targów:

  • 9 kwietnia 2015, sobota: 9:00 - 19:00
  • 10 kwietnia 2015, niedziela: 9:00 - 18:00

Cennik:

  • bilet - 10zł

Jak dotrzeć na IV Targi Carawaningu 9-10.04.2015
Adres: MTK Katowice Hala nr 3 ul. Bytkowska 1B


Wyświetl większą mapę

Dojazd - przydatne linki

Autobusy

Kolej

Lotniska


Car4Vip http://skup.aut.co.pl koparki samochód zastępczy bezgotówkowo pożyczki na dowód bez konta bankowego
2015 © ExpoCarawaning.pl | Targi Carawaningu, Campery i Przyczepy kempingowe | Projekt strony: F.D.G. STUDIO - Tworzenie stron www